Ahbap.org Frontend

Ahbap.org Frontend, halihazırda kullanılan ahbap.org websitesini Ahbap’ın değişen ve gelişen sistemine uygun olarak arayüz güncelleme projesidir.

Devam Eden

Proje Detayı

Ahbap.org Frontend, halihazırda kullanılan ahbap.org websitesini Ahbap’ın değişen ve gelişen sistemine uygun olarak, kullanıcı dostu bir şekilde güncelleme projesidir. 

Ahbap bağışçıları, yardım başvurusunda bulunmak isteyen ihtiyaç sahipleri ve tüm Ahbap severler için daha kullanışlı ve erişiebilir bir ortam sağlamayı hedefler. İhtiyaç sahiplerinin ve hayırseverlerin ahbap.org'u taleplerine en uygun ve konforlu şekilde kullanabilmesi için geliştirmelerde bulunur. Arayüz kurgusu itibarıyla Ahbap organizasyon yapısını, hedeflerini, çalışma sistemini ve Ahbap ile ilgili tüm merak edilenleri son kullanıcıya en uygun şekilde aktarmayı hedefler. Backend projesindeki gelişmelere paralel olarak Aday Ahbapların ve Ahbap Gönüllülerinin sistem içerisinde kolaylıkla süreç takibi ve iş yönetimi yapabilmeleri için kullanıcı dostu geliştirmeler yapar.

Aynı zamanda Ahbap gönüllüsü olmak isteyen Ahbap severler için de ilerleme durumlarını kolaylıkla takip edebilecekleri bir “Gönüllü Ol” portalı sunar. Aday Ahbaplar web sitesi üzerinden başvurularını yaptıktan sonra eğitim ve oryantasyon süreçlerini, sürecin gerekliliklerini yerine getirme aşamalarını ve nihayetinde Ahbap Gönüllüsü olma durumlarını ahbap.org üzerinden kolaylıkla takip edebilirler.